bob proctor2

باب پراکتور کیست و چگونه به موفقیت رسید

زندگی نامه باب پراکتور باب پراکتور در ۵ ژوئیه ۱۹۳۴ در کانادا متولد شد و نامی از خود بر جای گذاشت که با شنیدن آن، واژه موفقیت در ذهن‌مان تداعی می‌شود. باب پراکتور علاوه بر اینکه یک نویسنده مشهور و سخنران حرفه‌ای است، یک معلم، مدرس، مشاور و یک کارآفرین موفق نیز هست. او هم اکنون بیش از ۵۰ سال است که به تدریس و مشاوره در زمینه موفقیت می‌پردازد… مطالعه بیشتر »باب پراکتور کیست و چگونه به موفقیت رسید

با اشتیاق انجام بده!!

 • admin 
 • Enjoy
باخود قرار بگذارید: هنگامی که احساس می‌کنید علاقه‌ای به انجام کاری یا کارهایی ندارید، به خود بگویید که اگر این بخش کتاب را خواندم یا این گزارش‌ها را تمام کردم، می‌روم بیرون قدم می‌زنم و یک بستنی (یا هر چیز دیگری که به آن علاقه دارید) می‌خورم. مانند یک انسان با انگیزه رفتار کنید: اگر بی‌حوصله‌اید و انگیزه کاری را ندارید، تصور کنید که سرشار از انگیزه‌اید. حسن این کار در… مطالعه بیشتر »با اشتیاق انجام بده!!

همیشه بیشتر از آنچه که از خودت توقع داری، انجام بده!!

 • admin 
 • Enjoy
علت بسیاری از کدورت ها به خاطر توقع هایی است که زوجین برآورده نکرده اند. ما انسان ها با افکار و همچنین روابط خود با دیگران می توانیم نوع زندگی مان را شکل دهیم. هنگامی که هم که انتظارات برآورده نشوند به مرور رضایت از زندگی در طرفین کم می شوند، پس دارای اهمیت است که بدانید چطور توقعات اطرافیان علی الخصوص همسر را مدیریت کنید؟ سیاست زنانه در زندگی… مطالعه بیشتر »همیشه بیشتر از آنچه که از خودت توقع داری، انجام بده!!

یا ریسک کن، یا شانست رو از دست بده!!

 • admin 
 • Enjoy
در این نوشته سعی دارم با چند مثال به ارتباط بین بدشانسی و عدم مدیریت ریسک بپردازم . دوستی دارم که خیلی از بدشانسی‌اش می‌نالد. انقدر کارهای ناتمام و به مشکل خورده دارد و انقدر در کارها و زندگی‌اش با مشکل روبرو شده است که دیگران هم قبول کرده‌اند آدم بدشانسی است. فرصتی پیدا کردم که با او بنشینم و در مورد مشکلاتش که به اعتقاد او بیشتر ناشی از… مطالعه بیشتر »یا ریسک کن، یا شانست رو از دست بده!!

و اکنون ماجراجویی آغاز می شود!!

 • admin 
 • Enjoy
اگر به تازگی ماجراجویی کارآفرینی خود را شروع کرده اید، سه اصل اساسی وجود دارد که باید از ابتدای کار خود نسبت به آنها آگاه باشید – اصولی که هیچگاه نباید در این مسیر از آنها غافل شوید. اصل ۱: به یاد داشته باشید که از کجا آمده اید به خاطر داشته باشید که از کجا آمده اید. هنگامی که مردم از من سوال می پرسند «چه چیزی باعث شد… مطالعه بیشتر »و اکنون ماجراجویی آغاز می شود!!

به پیش برو، تو میتوانی، تو از پسش بر میآی!!

 • admin 
 • Enjoy
۱-ماباید آماده باشیم که در مقابل سختی ها و مشکلات بردباری پیشه کنیم و این را بدانیم که تمام کائنات به نفع ما دست به دست هم داده اند هرچند ممکن است نفهمیم که چطور به مرادمان خواهیم رسید ۲-آیا شکست ضروری است؟خوب شکست چه ضروری باشد چه نباشد پیش می اید ابتدا که برای رسیدن به رویای خود مبارزه را اغاز میکنیم کاملا بی تجربه ایم و بارها اشتباه… مطالعه بیشتر »به پیش برو، تو میتوانی، تو از پسش بر میآی!!

با کمک به رشد دیگران، خودت پیشرفت میکنی!!

 • admin 
 • Enjoy
۴۲ راهکار عالی برای این که به پیشرفت و موفقیت برسیم در زندگی خود به دنبال چه چیزی هستید؟ آیا می‌خواهید به پیشرفت و موفقیت برسید یا به همان زندگی روزمره و گذران ساعت‌های تکراری قانع هستید؟ اگر از توانمندی‌های خود استفاده کنید و در راستای بهبود آن‌ها گام بردارید، هر چه جلوتر بروید باز هم مسیری طولانی در مقابلتان قرار خواهد داشت. در ادامه با ۴۲ گامی که شما را… مطالعه بیشتر »با کمک به رشد دیگران، خودت پیشرفت میکنی!!

هرگز رویاپردازی را متوقف نکن!!

 • admin 
 • Enjoy
«رویاها خارق العاده ترین اتفاقات زندگی ما هستند که دنیای ما را پیش می‌برند» کریس ویدنر آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که برای رسیدن به اهدافتان باید چه مراحلی را پشت سر بگذارید؟ آیا این مراحل فارغ از نوع هدف و رویای شما وجود دارند؟ آیا تضمینی وجود دارد که با پیروی از این مراحل به رویای خود دست یابید؟ سوالات فوق به سادگی قابل پاسخ‌گویی نیستند؛ اما… مطالعه بیشتر »هرگز رویاپردازی را متوقف نکن!!